ДО УВАГИ МІСЦЕВИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ РАЙОНУ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

19 лютого 2016 року набрав чинності Закон України  «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), підписаний Президентом України 16.02.2016 та опублікований в газеті «Голос України» 18.02.2016, що встановлює правові та економічно засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

У назві нового Закону термін «державні закупівлі» замінений на «публічні закупівлі», оскільки він більш відповідає загальноприйнятій термінології Європейського Союзу.

Однією із ключових змін Закону є введення електронних закупівель (Prozorro), в тому числі електронних аукціонів. Це означає, що всі розпорядники бюджетних коштів району будуть здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг через електронну систему закупівель «Prozorro».

На сьогоднішній день в районі вже проводиться реєстрація розпорядників бюджетних коштів як Замовників в електронній системі закупівель «Prozorro».

Враховуючи вищезазначене та з метою і в подальшому приймати участь у державних закупівлях, рекомендуємо Вам зареєструватися як Постачальник на одному із електронних майданчиків електронної системи закупівель «Prozorro».