ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ У ЦЕРКВАХ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПІД ЧАС ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки у церквах Сумського району під час Великодніх свят знаходиться під постійним контролем Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Особлива увага приділяється дотриманню правил пожежної безпеки під час проведення богослужінь.

Впродовж березня співробітниками Сумського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проводилась  масово – роз`яснювальна робота серед мешканців Сумського району щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області звертається до мешканців Сумського району з проханням: попри передсвяткові турботи та приготування не забувайте про правила пожежної безпеки у побуті під час Великодніх свят. Адже, як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки.

Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожній пожежі.

Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя.

Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.