РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ РОЗЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ З ДІТЬМИ

Співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично — розяснювальну роботу з  дітьми Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Северинівського ДНЗ “Веселка”, Миколаївського НВК, Лікарського НВК. Діти дізналися номери екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами. Також учням було продемонстровано навчальні фільми про правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, порядок дій у разі пожежі.
 
Під час проведення роз`яснювальної роботи фахівці Служби порятунку розповіли дітям про дії у надзвичайних ситуаціях, правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів, правил пожежної безпеки в побуті.
 
В першу чергу співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій приділили увагу навчанню дітей  правильних дій в разі виникнення пожежі. Зокрема, рятувальники вказали, як правильно проводити евакуацію з приміщення, яких заходів слід вжити у першу чергу.
 
Співробітники Служби порятунку наголосили, що для запобігання виникнення пожеж кожний,  зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Рятувальники зазначили, що надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання правил безпеки призводить до матеріальних збитків і ставить під загрозу життя людей. 
 
У ході бесід  учні ознайомились із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб.   Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі.  
 
Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.