РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ С. ЧЕРВОНЕ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

19 квітня рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу із учнями  Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з дітьми Червоненського ДНЗ «Казка» щодо дотримання правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил БЖД.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил пожежної безпеки в екосистемах. Учням  розповіли про дотримання правил пожежної безпеки пічного опалення та електричних обігрівачів. Окремо було роз’яснено правила безпеки у різних надзвичайних ситуаціях.

Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед дітей інформаційні листівки із правилами безпеки життєдіяльності.