СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ!

06 квітня 2016 року о 12 годині 29 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності на території Токарівської сільської ради.

На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 1-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено залишки сухої рослинності на площі 1,5 га. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 5 т води. О 15 годині 46 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено залишки сухої рослинності на площі 1,5 га. Припустимою причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

06 квітня 2016 року о 18 годині 55 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності на відкритій території в с. Сад. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 1-ї державної пожежно-рятувальної частини  1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено залишки сухої рослинності на площі 0,2 га. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 2,5 т води. О 19 годині 45  хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено залишки сухої рослинності на площі 0,2 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Основними причинами загорань є спекотна погода та людський фактор - необережне поводження з вогнем. На жаль, на відпочинку більшість забуває про правила поведінки у лісі, тим самим спричиняючи пожежі. Тому, перебуваючи на відпочинку: 1). Виберіть місце для вогнища, бажано це робити біля річки чи водойми; 2). Вирийте неглибоку ямку і в ній розкладіть багаття, місце розпалювання вогню обкладіть камінням чи обсипте землею (піском); 3). По можливості розпалюйте багаття на місці попереднього; 4).  Ніколи не залишайте багаття без нагляду; 5). Після відпочинку ретельно загасіть багаття, поливши його водою та засипавши землею.

У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний: негайно повідомити про це телефоном – «101» службу порятунку.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області закликає: шановні мешканці Сумського району, відпочиваючи на природі не допускайте виникнення пожеж, дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності та подбайте, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним для оточуючих та навколишнього середовища.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області