ТИЖНІ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

6 квітня 2016 року у рамках проведення тижнів знань з питань безпеки життєдіяльності Сумські рятувальники запросили у гості учнів загальноосвітньої школи с. Бездрик до 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Суми.

Захід відбувся задля того, щоб надати дітлахам можливість на власні очі побачити справжніх вогнеборців, спецтехніку, на якій рятувальники щодня виїжджають на гасіння пожеж й ліквідацію надзвичайних ситуацій, та навіть самим спробувати себе у ролі вогнеборців.

На початку зустрічі працівники ДСНС вкотре нагадали школярам, що варто робити для уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання у квартирі чи будинку. Також дітей вчили, як слід поводитися під час відпочинку на природі.

Найцікавішою для гостей виявилася практична частина, і це не дивно, адже вогнеборці продемонстрували пожежно-технічне обладнання кожного автомобіля, а також пояснили, як воно використовується в аварійно-рятувальних роботах. Крім того, хлопчики та дівчатка мали змогу посидіти в кабіні пожежного автомобіля.

Також школярів ознайомили із побутом вогнеборців, де вони можуть відпочити чи пообідати у вільний час. Далі діти відвідали пункт зв’язку частини. Тут вони побачили роботу радіотелефоніста під час отримання повідомлення про умовну пожежу.

Дитяча радість та щира усмішка стала показником того, що захід, окрім корисних знань, приніс дітям чимало позитивних емоцій, тому на запрошення рятувальників ще раз відвідати пожежно-рятувальну частину вони з радістю погодились.