СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ!

04 квітня 2016 року о 20 годині 30 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в не експлуатуємій господарчій споруді в смт. Хотінь. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 27 професійного пожежного поста   1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено покрівлю та перекриття не експлуатуємої господарчої споруди. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 7 т води. О 23 годині 04 хвилини пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено покрівлю по всій площі. Вогнем пошкоджено господарчі речі, перекриття на площі  16 м2. Припустимою причиною пожежі стало занесення стороннього джерела запалювання ззовні.

05 квітня 2016 року о 14 годині 18 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності на відкритій території в                       с. Васюківщина. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 29 професійного пожежного поста 1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено залишки сухої рослинності на площі 3,5 га. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 0,5 т води. О 16 годині 00 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено залишки сухої рослинності на площі 3,5 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

05 квітня 2016 року о 14 годині 23 хвилини на лінію «101» надійшло повідомлення про загорання скирти соломи на відкритій території в с. Кровне. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 27 професійного пожежного поста   1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено скирту соломи.  На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 30 т води. О 16 годині 03 хвилини пожежу було локалізовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено 90 т соломи. Причина пожежі на разі встановлюється.

05 квітня 2016 року о 14 годині 27 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій споруді на  території дачного кооперативу «Журавлиний» в  с. Стінки. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 28 професійного пожежного поста 1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено господарчі речі. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 2 т води. О 18 годині 50 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено господарчі речі. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

05 квітня 2016 року о 14 годині 36 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності в  с. Залізняк. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 28 професійного пожежного поста 1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено  сміття та залишки сухої рослинності на площі 0,3 га. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 2,3 т води.               О 16 годині 20 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано та не допущено розповсюдження вогню на сусідні будівлі. Пожежею знищено залишки сміття та сухої рослинності на площі 0,3 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

06 квітня 2016 року  о 01 годині 23 хвилини на лінію «101» надійшло повідомлення про загорання в легковому автомобілі в смт. Степанівка. На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 29 професійного пожежного поста                   1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено  легковий автомобіль. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 2 т води.  О 02 годині 00 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. На місці пожежі в салоні автомобілю виявлено тіло без ознак життя. Пожежею знищено салон автомобілю, лакофарбове покриття. Причина пожежі на разі встановлюється.

У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний: негайно повідомити про це телефоном – «101» службу порятунку.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області закликає: шановні мешканці Сумського району, відпочиваючи на природі не допускайте виникнення пожеж, дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності та подбайте, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним для оточуючих та навколишнього середовища.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області