СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ!

30 березня 2016 року о 18 годині 36 хвилин до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт. Низи.

На місце події негайно було направлено пожежно – рятувальний підрозділ 28 професійного пожежного поста 1-го державного пожежно-рятувального загону  Управління ДСНС України у Сумській області. На момент прибуття пожежних на місце виклику вогнем було охоплено господарчі речі, двері та стелю житлового будинку. На гасіння пожежі від ємності автоцистерни рятувальниками було подано пожежний ствол і використано 2 т води. О 19 годині 15 хвилин пожежу було повністю ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям пожежних в результаті пожежі шкоди життю та здоров`ю людей не завдано. Пожежею знищено господарчі речі. Вогнем пошкоджено двері, стелю  на площі 1 м2 та електролічильник.  Припустимою причиною пожежі стало занесення стороннього джерела запалювання ззовні.

З настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду все частіше виникають пожежі в лісових масивах та лісопаркових зонах. Основними причинами загорянь є спекотна погода та людський фактор – необережне поводження з вогнем. На жаль, на відпочинку більшість забуває про правила поведінки у лісі, тим самим спричиняючи пожежі.

Тому, перебуваючи на відпочинку:

1.Виберіть місце для вогнища, бажано це робити біля річки чи водойми.

2.Вирийте неглибоку ямку і в ній розкладіть багаття. Місце розпалювання вогню обкладіть камінням чи обсипте землею (піском).

3.По можливості розпалюйте багаття на місці попереднього.

4.Ніколи не залишайте багаття без нагляду.

5.Після відпочинку ретельно загасіть багаття, поливши його водою та засипавши землею. Потім щільно притопчіть землю ногами.

У лісі забороняється!

1.Палити, кидати непогашені сірники, недопалки, гарячий попіл.

2.Залишати обмащене, просочене бензином, гасом чи мастилом ганчір`я.

3.Заправляти машини при працюючому двигуні.

4.Спалювати сміття.

У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний: негайно повідомити про це телефоном – «101» службу порятунку.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області закликає: шановні мешканці Сумського району, відпочиваючи на природі не допускайте виникнення пожеж, дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності та подбайте, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним для оточуючих та навколишнього середовища.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.