ПРОХАННЯ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

03 січня 2014 року  на лінію екстренного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій споруді по вулиці Леніна в с. Косівщина, Сумського району. До місця події негайно було направлено черговий караул Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, який ліквідував дану пожежу.

13 січня 2014 року на лінію державної служби України з надзвичайних ситуацій «101» надійшло повідомлення про загорання сміття на території домоволодіння в смт. Низи. Завдяки пильності сусідів, та оперативним діям рятувальників професійного пожежного поста № 28 смт. Низи внаслідок пожежі ніхто не постраждав, а матеріальні збитки зведені до мінімуму. Як з’ясувалося, причиною пожежі ймовірно стало  необережне поводження з вогнем господарки.

Сумський районний сектор Управління Державної служби ситуацій України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, вкотре звертається до населення з проханням неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки.     

У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний: негайно повідомити про це телефоном – «101» . При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище; вжити (за можливістю) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей; якщо пожежа виникла на підприємстві, повідомити про неї керівника чи відповідну компетентну посадову особу та (або) чергового на об’єкті; у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

ГРОМАДЯНИ! Пожежі в житлових будинках частіше за все виникають тому, що населення не завжди виконує правила пожежної безпеки, а окремі громадяни нехтують ними.

БЕРЕЖІТЬ ЖИТЛО ВІД ПОЖЕЖІ!