РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ РОЗЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ З ДІТЬМИ

 Співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично — розяснювальну роботу з  дітьми Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Северинівського ДНЗ “Веселка”, Миколаївського НВК, Лікарського НВК.

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ

04 липня 2017 року о 22 годині 26 хвилин до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в дачному будинку в с. Шпилівка. На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників  2-ї державної пожежно-рятувальної частини та 28 професійного пожежного поста смт. Низи 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.   

Гасіння ускладнювалось  відсутністю  нормальних під’їзних шляхів до місця пожежі,  придатних для забору води джерел протипожежного водопостачання, місцевого пожежного підрозділу.

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ!

07 квітня 2017 року о 16 годині 01 хвилині до служби «101» надійшло повідомлення про загорання дерева та сміття на відкритій території в с. Сад

На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Суми. О 16 год. 50 хв. 07 квітня 2017 року пожежу ліквідовано. Пожежею знищено сміття на площі 0,015 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ!

05 квітня 2017 року о 20 годині 25 хвилин до служби «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності на відкритій території в с. Вишневе.

На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників 28 професійного пожежного поста cмт. Низи. О 21 год. 31 хв. 05 квітня 2017 року пожежу ліквідовано. Пожежею знищено залишки сухої рослинності на площі 0,5 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ С. ЧЕРВОНЕ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

19 квітня рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу із учнями  Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з дітьми Червоненського ДНЗ «Казка» щодо дотримання правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил БЖД.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил пожежної безпеки в екосистемах. 

Подкатегории