Навчайся і працюй у Сумському районі

Їх привітали заступник начальника управління агропромислового розвитку Сумської райдержадміністраціі Валентина Мозгова, застуnник директора Сумського районного центру зайнятості Тетяна Дахно та методист методичного кабінету управлінкя освіти, молоді та спорту Сумської райдержадміністрації Ольга Титаренко , заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей» Олександр Бобровський.

Вибір професії є чи не найважливішим етапом, який характеризує ступінь громадської зрілості особистості. Пріоритет і цінність nрофесії, їі зміст і спрямованість визначає долю молодої людини, яка робить перші кроки у самостійне життя. Тож педагогічний колектив закладу запросив на День відкритих дверей у професіі, яким навчають у ліцеї.

«Ці професії не старіють, а відповідно до вимог часу удосконалюються, тож є завжди актуальними на ринку праці», - зазначив Олександр Бобровський.

Програма заходу була насиченою та цікавою. Потенційних абітурієнтів ознайомили з навчально-матеріальною базою ліцею. Викладачі та майстри з виробничого навчання провели змістовну екскурсію навчальним закладом.

Що ж побачили? Хіба можна пройти байдуже мимо експозиції учнівських робіт! Радували око та збуджували апетит торти і тістечка кухарів-початківців. Плодоовочівники теж не пасли задніх і виставили розсаду овочів, яку вирощують самостійно. Фотовиставка «Життя ліцею в об'єктиві» ознайомила гостей заходу з історією навчального закладу від заснування до сьогодення.

Учні Хетінського ліцею під керівництвом С . В.Шабаля підготували цікаву концертну програму. Демонструючи художні аматорські здібності , водночас презентувалий свої професії. Відкрили концерт привітні ведучі.

Юні трактористи вкотре довели, що вміють не лише орати, але й всім настрій підіймати. Так Андрій Ординець та Юрій Пархоменко продемонстрували комічні мініатюри про трактористів. Викликала добрі усмішки глядачів сценка про вибір професІі у виконанні Миколи Кукушкіна, Юлії Подолянко та Тетяни Деркач. «Йди , дитино, в кухарі. Будуть завжди на столі борщ , салати, хліб і каша. Заживе родина наша ... » - радила «мама» своїй «донечці». Зачарували своїм співом дівчата-кухарі Юлія Іванова, Маргарита Порошинська, Юлія Подолянко.

Учні Анатолій Дудка та Максим Дубровін запросили на веселий урок з правил дорожнього руху та порадували дотепними жартами про дорожні знаки.

Вразив вокальними даними Дмитро Садовничий. Гучними оплесками гості зустріли вокальноінструментальний ансамбль ліцею. В ході концерту присутні переглянули цікавий відеофільм про ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей » . Ось так вміють відпочивати ліцеїсти. А на завершення юних гостей запросили до їдальні, де вже всі мали змогу оцінити вміння  кухарів.

Сподіваємось, що День відкритих дверей у ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний  ліцей» буде хорошим засівом на майбутній «врожай» абітурієнтів у новому навчальному році .