РЕФОРМУВАННЯ ЮСТИЦІЇ

По всій Україні розпочато реформування юстиції та триває організаційна підготовка для відкриття бюро правової допомоги

Постановою передбачена ліквідація 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та створення у районних центрах та містах обласного призначення 428 бюро правової допомоги, які забезпечуватимуть українців правовим захистом та надаватимуть доступ до онлайн послуг Міністерства.

УВАГА! ШВИДКО І БЕЗ ЧЕРГ!

 

Пілотний проект - подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Шановні громадяни! На сьогодні з 7 вересня 2015 року відділи державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області приймають участь у пілотному проекті щодо приймання заяв від громадян через мережу Інтернет. Дане нововведення дає Вам можливість подавати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану до відповідних відділів в онлайн-форматі.

З 1 КВІТНЯ НОТАРІУСИ ОТРИМАЛИ ПРАВО ПРОВОДИТИ РЕЄМТРАЦІЮ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Для полегшення ведення бізнесу в аграрних регіонах з 1 квітня право проводити реєстрацію договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення було надане нотаріусам

Крім того, Мін’юст розробив 2 законодавчі акти, які вдосконалюють процедури примусового виконання рішень та запроваджують змішану систему. Їх підтримав Уряд та Рада з питань судової реформи при Президентові.

ПОРЯДОК ПРЕД’ЯВЛЕННЯ ДО ВИКОНАННЯ ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ ПРО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ

Останнім часом виникають ситуації, коли фізичні особи (стягувачі) після винесення рішення суду на їх користь будь – якої заборгованості, зокрема і стягнення заборгованості по заробітній платі, не пред’являють виконавчі документи на виконання до відділів державної виконавчої служби територіальних управлінь юстиції.