ВИПЛАТИ ПОВ‘ЯЗАНІ З ТРУДОВИМИ ВІДНОСИНАМИ

з яких 42 виконавчі провадження на суму 440 258 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі з ТОВ «Суминафтотранс» та 6 виконавчих проваджень на суму 66 109 грн. про стягнення заробітної плати з ТОВ «ЖМ Груп».

 

   Останній виконавчий документ про стягнення з ТОВ «Суминафтотранс» заборгованості по заробітній платі надійшов до відділу 15.04.14 року. Для своєчасного та фактичного виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі, державним виконавця накладено арешт на майно боржника, накладено заборону на відчуження об’єктів рухомого та нерухомого майна та виявлено і описано майно боржника. Для обмеження виїзду за кордон, директора ТОВ „Суминафтотранс”, державним виконавцем відділу до   Ковпаківського районного суду направлено подання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника. Ковпаківським районним судом розглянуто дане подання державного виконавця та винесено ухвалу, якою задоволено у обмеженні виїзду за кордон директора підприємства. Для притягнення до кримінальної відповідальності директора ТОВ «Суминафтотранс», державним виконавцем направлено подання про притягнення до кримінальної відповідальності до органів міліції. На даний час дане подання знаходиться на розгляді в Сумському РВ УМВС України в Сумській області.

 

    Останній виконавчий документ про стягнення заробітної плати з ТОВ «ЖМ Груп» надійшов до відділу 26.12.2013 року. Для виявлення рахунків та майна, яке належить боржнику – нерухоме майно, земельні ділянки та транспортні засоби,  державним виконавцем направлено запити до реєструючих органів, а саме: УДАІ УМВС України в Сумській області, Держтехнагляду, Держкомзему, Реєстраційної служби, ДПС України, відділу статистики та державному реєстратору. До відділу надійшла відповідь з УДАІ УМВС, згідно довідки УДАІ УМВС України в Сумській області за даним боржником зареєстровано транспортні засоби, а саме автомобіль та зернозбиральний комбайн. Для перевірки даного факту, державним виконавцем здійснено виїзд за місцем знаходження боржника, але на території підприємства транспортні засоби вказані в довідці, виявилися відсутні, тому державним виконавцем керуючись  п. 4 ст. 38 ЗУ «Про виконавче провадження», винесено постанову про зупинення виконавчого провадження - транспортні засоби боржника оголошено в розшук. Для своєчасного та фактичного виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі, державним виконавцем накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника та накладено арешти на кошти, які знаходяться на рахунках боржника. До відділу надійшла ухвала Господарського суду Сумської області про порушення провадження у справі про банкрутство відносно ТОВ «ЖМ Груп». Державним виконавцем направлено вимогу  розпоряднику майна ТОВ «ЖМ Груп» – арбітражному керуючому про надання інформації щодо відкритих рахунків в установах банків, та інших фінансових установах;  автотранспорту, сільгосптехніки, нерухомості та  земельних ділянок; майна, яким володіє товариство спільно з іншими особами або майна належне товариству, що знаходиться у інших осіб, а також майна та коштів, належні товариству від інших осіб та майна, яке перебуває в заставі або іпотеці. Для обмеження виїзду за кордон розпорядника майна ТОВ «ЖМ Груп», державним виконавцем до Ковпаківського районного суду направлено подання про  тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України розпорядника майна ТОВ «ЖМ Груп» – арбітражного керуючого. На даний час дане подання знаходиться на розгляді в Ковпаківському районному суді.

 

     Державними виконавцями відділу державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції вживаються всі заходи для фактичного виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.