ПРО СТАН ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДІВ ПРО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ ЗА 2013 РІК

Відділ державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції інформує, що протягом 2013 року на виконанні у відділі перебували виконавчі провадження про стягнення заборгованості по заробітній платі, а саме по таких боржниках:      

ДП «Сумський державний селекційний центр»

ВАТ «Суминафтотранс»

 ДП «ЖМ Групп Будівельник» ТОВ ЖМ Групп»

 ДП «Агрофірма Діамант»

ФОП Рибалко А.І.

ТОВ ЖМ Групп»

ТОВ «Сумський молочний завод «Еко продукт».

На виконанні перебувало 78 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму  736790,67грн. За даний період завершено 32 виконавчі провадження на загальну суму 415343,70, з яких 13 фактично виконано на суму 192502,53 грн.,  40 виконавчих проваджень на загальну суму 241124грн. повернуті стягувачам на підставі п.3 ч.1 ст.47 Закону України «Про виконавче провадження».

Таким чином на кінець року, на виконанні у ВДВС Сумського РУЮ знаходились  шість невиконаних виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі з ТОВ «ЖМ Груп» на користь стягувачів на загальну суму 66 109 грн.

В складі зведеного виконавчого провадження перебуває 6 виконавчих документів. Останній виконавчий документ надійшов до відділу 26.12.2013 року.

Державним виконавцем накладено арешти на рухоме та нерухоме майно боржника, шляхом внесення записів до Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію обтяження.

З метою виявлення майна, що належить боржникові на праві власності, на яке можна звернути стягнення, державним виконавцем направлено запити до УДАІ УМВС України в Сумській області, Держтехнагляду, відділу Держкомзему, Реєстраційної служби, ДПС України, відділу статистики та державному реєстратору Сумського району.

Накладено арешти на кошти, які знаходяться на рахунках боржника.

10.12.2013 року до відділу надійшла ухвала Господарського суду Сумської області про порушення провадження у справі про банкрутство відносно ТОВ ЖМ Груп.