ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЛЕГАЛІЗОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

З 23 квітня 2011 року відповідно до Закону України від 23.09.2010, №2555-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення єдиної системи державної реєстрації юридичних осіб", частина шоста статті 14 Закону України “Про об'єднання громадян“ була виключена. Таким чином норма, що передбачала реєстрацію місцевих осередків зареєстрованих всеукраїнських та міжнародних об'єднань громадян, відсутня. Їх легалізація здійснювалася шляхом повідомлення про заснування.

Відповідно зазначеному, правовий статус місцевих осередків громадських організацій, які діяли зі статусом юридичної особи на день введення Закону України «Про громадські об’єднання» в дію, має бути приведений у відповідність із цим Законом протягом п’яти років. 

Громадські організації, легалізовані на день введення цього Закону в дію шляхом письмового повідомлення про заснування, повинні були протягом шести місяців з дня введення нового Закону в дію визначити уповноважену особу яка має представляти громадське об’єднання, з дотриманням вимог частини 6 статі 9 нового Закону та подати відомості щодо цієї особи до уповноваженого органу з питань реєстрації (реєстраційної служби управління юстиції).

У зв’язку з цим прохання повідомити в установленому порядку Реєстраційну службу Сумського районного управління юстиції  (40002, м.Суми, вул.Янки Купали,1, тел.(0542) 611063) про зміни, що відбулися в статутних документах громадських об’єднань.

Громадські формування, які фактично припинили свою діяльність, просимо повідомити Реєстраційну службу Сумського районного управління юстиції в установленому законом порядку.