В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК РАЙВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ

Голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко познайомився та представив апарату Сумської РДА новопризначеного тимчасово виконуючого обов’язки керівника Сумського райвідділу Національної поліції в Сумській області. Ним став підполковник Олексій Шаповалов, котрий донедавна очолював Охтирський міськвідділ Національної поліції в Сумській області.

Вітаючи новопризначеного очільника, Геннадій Дорошенко висловив сподівання, що новий керівник співпрацюватиме з органами влади місцевого самоврядування району, представниками громадськості та побажав йому досягти значних результатів у роботі, здобути повагу і довіру у мешканців району.

У свою чергу Олексій Шаповалов виказав вдячність за надану довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль аби навести лад на території району.

Біографічна довідка

Шаповалов Олексій Миколайович. Народився: 28 жовтня 1974 року в м. Конотоп.

Має вищу юридичну освіту. У 2006 році закінчив Національну академію внутрішніх справ у м. Києві.

У 1999-2000 р. р. розпочав кар’єру з посади інспектора цивільного захисту Сумського міськвідділу міліції, з 2000 р. – працював на оперативній роботі в штабі УМВС України в Сумській області. З 2007 р. по 2015 р. – заступник начальника штабу УМВС. Останнє місце роботи – начальник Охтирського міськвідділу Національної поліції в Сумській області.