В РАЙОННІЙ МІЛІЦІЇ НОВІ КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ

«Я впевнений, що отриманий досвід допоможе Вам продовжити роботу Вашого попередника, належним чином налагодити діяльність як особового складу райвідділу, так і налаштувати тісну взаємодію з місцевими органами влади, громадськими формуваннями та жителями району, - зазначив у своєму виступі начальник обласного УМВС полковник міліції Анатолій Річкаль. - Слід пам’ятати, що сьогоднішня ситуація у державі вимагає від кожного міліціонера рішучості, зваженості і беззаперечного дотримання Закону. Щоб громадяни бачили, що міліція відкрита і працює для людей, відповідно до вимог чинного законодавства».

До привітань керівника УМВС приєднались прокурор району, голови районної держадміністрації та районної ради. Вони висловили готовність до співпраці та впевненість у тому, що працівники міліції і надалі будуть гідно виконувати свої службові обов’язки. А на додачу – приємний сюрприз від районної адміністрації: два бронежилети для міліціонерів, які поїдуть до зони АТО. Колишньому керівникові міліції району підполковнику міліції Сергію Чмілю подякували за роботу і побажали успіхів на новій посаді.

У свою чергу, новопризначений керівник Сумського райвідділу подякував за довіру та запевнив, що зі свого боку докладе максимум зусиль для виправдання покладених на нього та працівників райвідділу сподівань.