ЧЕРЕЗ ЖАГУ ДО ВИПИВКИ ЛЕДЬ НЕ ПОПЛАТИЛАСЬ ЖИТТЯМ

Два жителі Сумського району були доставлені до реанімаційного відділення обласної лікарні з отруєнням невідомою рідиною. Коли медики привели чоловіків до тями, виявилось, що до лікарняного ліжка призвела…жага випити. Але замість спирту під рукою опинилась настоянка чемериці.

До чергової частини Сумського райвідділу міліції надійшло повідомлення з обласної лікарні про те, що до них доставлені два жителі району з отруєнням. Стан здоров’я був настільки поганий, що чоловіків доправили у реанімаційне відділення. Кілька годин медики боролись за їх життя і їм вдалось привести потерпілих до тями. Правоохоронці виїхали у лікарню аби з’ясувати обставини події.

Під час бесіди міліціонерів з госпіталізованими, останні ніяковіли, невиразно пояснювали що ж з ними трапилось. А і було від чого. 49 та 54-річні чоловіки зранку погано почували себе від надмірно випитого напередодні. Була лише одна думка: похмелитись. Грошей на горілку не було, тож почали шукати дома медичний спирт. І знайшли. Флакон темного кольору із запахом спирту мав задовольнити їх потреби. Але тоді чоловіки і гадки не мали, що замість «ліків» вип’ють отруту. У флаконі знаходилась настоянка чемериці, яка є смертельно отруйною рослиною. Прийом 2 г аптекарської сировини вже може привести до смертельних наслідків. Використовують чемерицю в медицині тільки зовнішньо. Тож, випивши «ліків» від похмілля, вже за кілька годин опинились у реанімації.

Сьогодні чоловіки вже йдуть на поправку. Кажуть, навіть готові кинути пити. Адже саме це ледь не вбило їх.