ХОТІЛА ПОЖАРТУВАТИ НАД ЧОЛОВІКОМ «РУКАМИ» МІЛІЦІЇ

Дільничні інспектори Сумського райвідділу міліції притягнули до відповідальності жительку району за завідомо неправдивий виклик. Як з’ясувалось, «руками» міліції жінка хотіла пожартувати над своїм співмешканцем.

До чергової частини Сумського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жительки району про те, що у її співмешканця виник конфлікт з невідомими. Дільничний виїхав на місце, але по прибуттю виявилось, що «потерпілий» мирно спить у ліжку, а в будинку знаходиться лише його жінка. Коли міліціонер почав розпитувати у неї що ж сталось, вона відповіла: «Та це я так хотіла пожартувати над своїм чоловіком».

Як з’ясувалось, вдень чоловік та жінка пили горілку. Випили не мало – літр оковитої на двох. Коханий пішов спати, а господиня залишилась дивитись телевізор. Чи то програми були не цікаві, чи горілка «підігріла» її уяву, але вона вирішила трішки розвеселитись. І нічого кращого не придумала, як повідомити до міліції, що її співмешканця ображають невідомі. В її сп’янілому мозку виникла дуже весела картина. Чоловік спить, нічого не підозрюючи, а тут приїздить міліція і в цей час вона всім учасникам каже: «Жарт!» Але не так сталось, як гадалось. Мало того, що від співмешканця отримала доброго прочухана, так ще і наразила себе на відповідальність.

Стосовно жінки дільничний інспектор склав протокол за ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб». За свій жарт вона повинна буде сплатити штраф від 51 до 119 гривен. А правоохоронці попереджують: не варто жартувати «руками» міліції. Бо це призводить не до веселощів, а до проблем із Законом.