КРАСИВА КАЗКА, ЗРУЙНОВАНА НАРКОТИКАМИ

В Сумському районі правоохоронці викрили жінку, яка у власному будинку влаштувала притон для наркоманів. Саме наркотик і зруйнував її життя, яке ще кілька років тому було схоже на казку.

33-річна жителька району десять років тому виїхала за кордон для пошуку красивого життя. І знайшла. Люблячий чоловік, красивий будинок, дитина. Але одного дня почалось руйнування всього. Її коханий запропонував спробувати «травку», мотивуючи це тим, що зловживати не будуть, а від одного разу звичка не з’явиться. Та згодом це перетворилось у систему. Зруйновано було все: гроші йшли тільки на наркотичні засоби, чоловік та жінка жили тільки ними. І одного дня до їх будинку завітали представники правоохоронних органів, які звинуватили чоловіка у незаконному обігу наркотиків. Як наслідок – в’язниця.

Жінці нічого не залишалось, як повернутись на Батьківщину. Разом з дитиною, вони приїхали у село, придбали власну домівку неподалік від батьківської. Але, скільки б жінка не клялась собі, що наркотики залишились у минулому, так і не змогла побороти в собі пристрасть до них.

Без наркотиків її життя втратило всі краски. І вона сама не помітила, як знов повернулась до них. Грошей стало занадто мало для утримання будинку, тож жінка переїхала жити до матусі. Але її власна оселя все ж таки стала в нагоді. Саме там жінка і зустрічалась з такими ж прихильниками наркотиків як вона. Але це вже була не «нешкідлива травичка», а дещо сильніше – опій ацетильований. Співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Сумського райвідділу міліції при обшуку виявили посуд, в якому готувалось «зілля». Також були викриті і спільники власниці будинку.

Сьогодні стосовно жінки відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Їй загрожує від чотирьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.