ДІЛЬНИЧНІ ПРОВОДЯТЬ БОРОТЬБУ З САМОГОНОВАРІННЯМ

Дільничні інспектори Сумського райвідділу міліції викрили сім жителів району, які незаконно зберігали самогон за місцем мешкання. За таке правопорушення тепер понесуть адміністративну відповідальність.

Дільничні інспектори міліції Сумського району для проведення профілактичної роботи з місцевими жителями, заходять майже не в кожну домівку на своїй дільниці. При спілкуванні з людьми правоохоронці розповідають про найчастіші випадки злочинних посягань і як уникнути їх. Жителі, в свою чергу, йдуть на діалог з міліціонерами.

«Найголовніше в нашій роботі – це довіра населення до міліції, - коментує заступник начальника Сумського райвідділу міліції Руслан Темченко. – І перші, хто формує цю довіру – дільничні інспектори міліції. Необхідно працювати в формі діалогу: спілкуватись із жителями не тільки за їх викликом, а щоденно. У свою чергу, люди діляться інформацією про тих, хто порушує Закон».

Саме така робота з населенням і допомогла виявити сім порушників адміністративного законодавства. При спілкуванні з людьми дільничні дізнались, що деякі місцеві жителі виготовляють та зберігають дома міцні спиртні напої домашнього виготовлення. А по простому – самогон. Тож, правоохоронці завітали до порушників та вилучили сім літрів напою.

Сьогодні вилучене направлене на експертизу. Якщо її висновки підтвердять, що це насправді самогон, на порушників очікує відповідальність за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Виготовлення, зберігання самогону». А це сплата штрафу від 51 до 170 гривен.