«ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ СПОЛУЧЕННЯМ МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ РАЙОНУ ТА МІСТОМ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, РОЗТАШОВАНИМ НА ТЕРИТОРІЇ ВІДПОВІДНОГО РАЙОНУ»

Сумська районна державна адміністрація повідомляє, що відповідно розпорядження Сумської обласної державної адміністрації від 18.02.2015 № 93-ОД «Про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування сполученням між населеними пунктами району та містом обласного підпорядкування, розташованим на території відповідного району» повноваження організатора пасажирських перевезень по Сумському району з 27 лютого 2015 року передано від Сумської районної державної адміністрації до Сумської обласної державної адміністрації.

Для вирішення питань щодо пасажирських перевезень по Сумському району Сумська районна державна адміністрація пропонує звертатись до відділу інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації. Місце розташування відділу інфраструктури: м. Суми, пл.Незалежності, 2, 6-й поверх, телефон для довідок 700-781.