РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИСТУП В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ С. ТОКАРІ

28 березня 2018 року співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели виступ в трудовому колективі Токарівського ДНЗ “Росинка”.
 
В першу чергу приділили увагу навчанню працівників правильним діям в разі виникнення пожежі. Роз`яснили порядок проведення евакуації з приміщень, зазначили першочергові заходи з питань пожежної безпеки, які мають бути виконані в обов`язковому порядку.
 
Співробітники служби порятунку наголосили, що для запобігання виникненню пожеж, кожний співробітник  зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Зазначили, що надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідувати, адже недотримання правил безпеки створює загрозу життю і здоров`ю громадян, може призвести до тяжких наслідків та значних збитків.
 
У ході бесіди працівників ознайомили з методами гасіння пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Також присутнім було доведено інформацію про необхідність дотримання вимог правил пожежної безпеки при експлуатації печей, електронагрівальних приладів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил безпеки на льоду.
 
Проведення  протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.