РЯТУВАЛЬНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ АКЦІЮ "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ" В СМТ. СТЕПАНІВКА

Стати професійним рятувальником – одна із найзаповітніших мрій багатьох дітей. Щоб на власні очі побачити всі тонкощі важкої і небезпечної професії, вогнеборці постійно запрошують підростаюче покоління до підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
20 березня 2018 року в смт. Степанівка Сумського району, для  дітей Степанівського ДНЗ “Дзвіночок”, які завітали до 29-го професійного пожежного посту, рятувальники влаштували цікаву та пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
 
Дітей познайомили з історією підрозділу, організацією несення служби вогнеборців, як відбувається їх професійна та фізична підготовка. Навели приклади масштабних пожеж та  надзвичайних подій у ліквідації яких брали участь Степанівські рятувальники.
 
Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітлахам основні вимоги безпеки життєдіяльності. Фахівці пояснили, як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів війни та наголосили на страшних наслідках недотримання правил у таких випадках.
 
Хлопчиків та дівчаток ознайомили зі спеціальною технікою, що знаходиться на захисті населеного пункту, її оснащенням та принципом роботи. Продемонстрували у дії обладнання, яке використовують при ліквідації надзвичайних подій та рятуванні людей.
 
З блиском в очах учасники акції приміряли спеціальний одяг та захисне спорядження, а  найактивніші навіть намагалися оволодіти прийомами роботи з рятувальним приладдям.
 
Враження переповнювали дітей, деякі з них виявили бажання у майбутньому долучитися до лав рятувальників, щоб виконувати благородну справу – приходити на допомогу в мить небезпеки.