РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ С. СЕВЕРИНІВКА (2)

Співробітниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території Сумського району, під час яких доводяться правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.
       
Зокрема, 20 березня 2018 року було проведено виступи у трудових колективах Северинівського старостинського кругу Миколаївської об`єднаної територіальної громади, Северинівського ДНЗ «Веселка» на тему: «Дії на випадок пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння, підтримання належного протипожежного стану на об`єктах».
       
Під час лекцій та бесід  працівникам були роз’яснені вимоги правил пожежної безпеки на об`єктах, наголошено про необхідність виконання приписів, про дії в разі виникнення пожежі та  правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також нагадали про дотримання правил пожежної безпеки у побуті, при користуванні електричними приладами, опалювальним обладнанням, порядок дій при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів, правила безпеки на кризі, про недопущення виникнення пожеж. Навели приклад пожеж, які останніми роками траплялись в Сумському районі та призвели до значних наслідків. У ході виступів інспекторський склад  розповсюдив листівки на протипожежну тематику.