СУМСЬКИЙ РАЙОН: ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗАГИНУВ ЧОЛОВІК ТА ПОСТРАЖДАЛА ЖІНКА

19 березня о 19:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Сад по вул. Рябінова. Про загоряння повідомили сусіди. На місце події було направлено два відділення чергового караулу 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру.
 
На момент прибуття вогнеборців полум’ям була охоплена частина будинку, а саме підвальне приміщення в якому була розташована лазня. Одним із проблемних питань, що ускладнювали гасіння пожежі залишається відсутність місцевого пожежного підрозділу. 
 
О 19:50 пожежу локалізували та не допустили подальшого її поширення, об 20:57 – ліквідували. Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
 
Під час проведення розвідки пожежі рятувальниками на сходовій клітині було виявлено тіло чоловіка віком до 67-ми років, який ймовірно був власником будинку. Також внаслідок пожежі постраждала жінка, яка з діагнозом: ЗЧМТ, отруєння сумішшю газів була госпіталізована в реанімаційне відділення Сумської ЦРКЛ.
 
Пожежею знищено: 4 вікна, внутрішнє облицювання стін на площі 4 м2.
 
Ймовірна причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Загалом з початку року на Сумщині під час пожеж загинуло 27 людей. Як свідчить статистика, саме дана причина у більшості випадків призводить до трагічних наслідків. Тому рятувальники закликають громадян бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та максимально обережними при експлуатації пічного опалення.