РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В С. БІЛОВОДИ

14 березня 2018 року працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Біловодської сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Біловоди, з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення профілактичного заходу фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід 15 дворів в c. Біловоди. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. Селянам розповіли про дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електричних обігрівачів. Окремо були роз`ясненні правила безпечного перебування на водоймах вкритих кригою та недопущення дитячих пустощів з вогнем.
 
Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед населення інформаційні листівки із правилами безпеки життєдіяльності.
 
Фахівці Служби порятунку особливу увагу селян акцентували на тому, що навіть незначне нехтування правилами  безпечної поведінки у побуті може призвести до непередбачуваних, а іноді і до трагічних наслідків.
В ході відпрацювання рятувальники нагадали людям правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, поведінки на льоду, а також  про ризики залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.
 
Безумовну користь від таких заходів бачать усі – рятувальники, місцева влада та й самі жителі села, для яких спілкування на тему безпеки життєдіяльності  дає привід замислитися, аби відтепер люди більш відповідально почали ставитися до власної безпеки у побуті.