РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ В ПУШКАРІВСЬКОМУ НВК З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ТА РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В С. БИТИЦЯ

Рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу з учнями Пушкарівського НВК щодо дотримання правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил БЖД.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил пожежної безпеки в екосистемах. Дітям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки пічного опалення та електричних обігрівачів. Окремо було роз’яснено правила безпеки у різних надзвичайних ситуаціях.

Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед дітей інформаційні листівки із правилами безпеки життєдіяльності.

Працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Битицької сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Битиця з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної роботи з населенням, фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід   4 дворів в c. Битиця. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. Мешканцям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Окремо було роз`яснено правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та недопущення дитячих пустощів з вогнем.

Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед населення інформаційні пам`ятки.

Особливу увагу  акцентували на тому, що навіть незначне нехтування правилами  безпечної поведінки у побуті може призвести до непередбачуваних, а іноді і до трагічних наслідків. В ході відпрацювання рятувальники також нагадали населенню про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів,  про ризики залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

Безумовну користь від таких заходів бачать усі – рятувальники, місцева влада та й самі жителі села, для яких спілкування на тему безпеки життєдіяльності  дає привід замислитися щодо більш відповідального ставлення до власної безпеки.