РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ В НОВОСУХАНІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ТА НОВОСУХАНІВСЬКОГО ДНЗ «ЛАСТІВКА», С. НОВОСУХАНІВКА З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

Рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу з учнями Новосуханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та з дітьми Новосуханівського ДНЗ «Ластівка» щодо дотримання правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил БЖД.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів щодо дій у надзвичайних ситуаціях, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил пожежної безпеки в екосистемах. Дітям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки пічного опалення та електричних обігрівачів. Окремо було роз’яснено правила безпеки у різних надзвичайних ситуаціях.

Інспекторський склад Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час профілактичних бесід поширив серед дітей інформаційні листівки із правилами безпеки життєдіяльності.