РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДП “СУМСЬКОГО АГРОЛІСГОСПУ” ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД В С. ВЕРХНЯ СИРОВАТКА ТА С. ЗАЛІЗНЯК

У зв`язку з теплою погодою, ще більше громадян вирушить на відпочинок до водойм та лісів. Для того, щоб з ними не трапилось біди, рятувальники посилюють інформаційно-роз`яснювальну роботу cеред населення на території Сумського району

Зокрема, 20 квітня 2021 року у Сумському районі  співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представниками ДП “Сумського агролісгоспу” відвідали лісовий масив, де полюбляють проводити дозвілля мешканці  Сумського району та м. Суми. Рейдова група нагадала відпочивальникам, що під час пожежонебезпечного періоду забороняється розведення багать у лісовій місцевості, а при найвищому 5-му класі пожежної небезпеки обмежується  доступ населення до хвойних лісів. У разі виявлення загорання лісової підстилки чи сухої трави слід спробувати самотужки загасити її водою, піском чи грунтом. А якщо пожежа набула загрозливих масштабів, треба викликати Службу порятунку на номер “101”. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам`ятки.

Цього ж дня в с. Верхня Сироватка та с. Залізняк фахівці Служби порятунку разом із представниками ДП “Сумського агролісгоспу” поспілкувались з місцевими мешканцями щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах. А також завітали до Верхньосироватської сільської ради та нагадали про порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж. Для кращого засвоєння отриманої інформації присутні одержали тематичні пам`ятки.

Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров`я не лише собі, а й іншим людям. Тому рятувальники й надалі проводитимуть відповідні заходи.