ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОЧИМА ДІТЕЙ

Традиційно, кожного року Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проводиться ряд різноманітних заходів та конкурсів для учнів навчальних закладів.

Цей рік розпочався з конкурсу малюнків та робіт декоративно-прикладного мистецтва. Цьогоріч він проводиться під гаслом – «Пожежі краще запобігти!».

Надзвичайну активність у створенні власних шедеврів проявили найменші мешканці Сумського району. З метою прийняття участі у Всеукраїнському конкурсі до Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області було передано понад 50 малюнків та 12 декоративних робіт. Кожна без виключення робота вкотре підтвердила небайдужість малечі до питань пожежної безпеки. В деяких  роботах діти висвітлили своє бачення питань небезпеки пожежі та її наслідків, в деякі втілили своє захоплення роботою рятувальників, рядом робіт намагались закликати оточуючих не бути байдужим до елементарних вимог пожежної безпеки. Всі без виключення роботи учнів Сумського району, не лишили байдужими рятувальників.

З метою заохочення учнів, що виявили бажання прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі, представниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській паралельно провели власний проміжний конкурс.

Подолавши нелегке завдання, ряд суперечностей і вагань, створеним організаційним комітетом з оцінювання робіт, було визначено переможців з числа учасників.

Кращими роботами районного етапу конкурсу стали: в І віковій категорії - Сизонова Уляна (7 років, Новосуханівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); в ІІ віковій категорії - Хижняк Дар`я (13 років, Кіндратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Мозуленко Олег (13 років, Низівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); в ІІІ віковій категорії – Грек Єлизавета (15 років, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Всіх переможців районного етапу конкурсу буде заохочено.

Незважаючи на результати проведеного районного етапу, всі без виключення роботи передані для оцінювання та участі у обласному етапі Всеукраїнського літературногоконкурсу, що буде проводитись Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Дякуємо всім, хто взяв участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику - «Пожежі краще запобігти!».

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів в обласному етапі.

За матеріалами Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області