ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛА ЛЮДИНА

16 березня о 20 год. 11 хв. черговому диспетчеру на екстренний номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Пушанко в с. Володимирівка, Сумського району. На місце події було направлено чергові караули пожежно – рятувальних частин на двох пожежних автоцистернах по охороні м. Суми та смт. Хотінь.

Подолавши відстань близько 40 км, вже о 20 год. 40 хв. підрозділи прибули до місця виклику та забезпечили гасіння пожежі. Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в захисних апаратах. Під час проведення розвідки в одній з кімнат будинку на підлозі вогнеборці виявили тіло господаря. Всі намагання врятувати чоловіка, що на момент виникнення пожежі знаходився в житловому будинку, де постійно мешкав, виявились марними, оскільки він не подавав жодних ознак життя.

На гасіння  пожежі було витрачено близько 37,5 тони води, приборкати пожежу вдалось  о 21 год. 21 хв.,  а ліквідувати повністю о 23 год. 23 хв.

Всього на гасіння пожежі було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загалом даний випадок загибелі внаслідок пожежі по Сумському району є 1-м, а по території області — 16-й.

Але, як би там не було, маємо трагічний випадок, внаслідок якого загинула людина. Загиблим виявився чоловік віком 66 років, який проживав в даній будівлі і нехтував елементарними правилами пожежної безпеки, що і призвело до виникнення пожежі.

Дана подія ще раз свідчить про те, що нехтування громадянами правил пожежної безпеки може призвести до трагічних і тяжких наслідків, а нехтування органами місцевого самоврядування питань створення місцевих пожежних команд і приведення в належний стан джерел протипожежного водопостачання, допоможе таким подіям мати місце на їх території.