ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛА ЛЮДИНА

23 жовтня о 08 год. 45 хв. черговому диспетчеру на екстренний номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вул. Піщанська в с. Верхня Сироватка, Сумського району. На місце події було направлено чергові караули пожежно – рятувальних частин на трьох пожежних автоцитернах по охороні м. Суми, смт. Низи та с. Великий Бобрик.

Подолавши відстань близько 18 км, вже о 09 год. 15 хв. підрозділи прибули до місця виклику та забезпечили гасіння пожежі. Всі намагання врятувати жінку, що на момент виникнення пожежі знаходилися в житловому будинку, де постійно мешкала, виявились марними, оскільки вона не подавала жодних ознак життя.

На гасіння  пожежі було витрачено близько 1 тони води, приборкати пожежу вдалось  о 09 год. 17 хв.,  а ліквідувати повністю о 09 год. 22 хв.

Всього на гасіння пожежі було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 1 одиниця техніки місцевої пожежної команди с. Великий Бобрик.

Загалом даний випадок загибелі внаслідок пожежі по Сумському району           є 5-м, а по території області — 44-й.

Але, як би там не було, маємо трагічний випадок, внаслідок якого загинула людина. Загиблою виявилася жінка віком 79 років, яка проживала в даній будівлі і нехтуючи елементарними правилами пожежної безпеки використовувала електронагрівальний прилад, несправність якого вірогідно і призвела до виникнення пожежі.

Дана подія на ряду з 4-ма попередніми на території району ще раз свідчить про те, що нехтування громадянами правил пожежної безпеки може призвести до трагічних і тяжких наслідків, а нехтування органами місцевого самоврядування питань створення місцевих пожежних команд і приведення в належний стан джерел протипожежного водопостачання, допоможе таким подіям мати місце на їх території.