В ПОЛІ ПОБЛИЗУ С. БІЛОВОДИ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛИЙ БОЄПРИПАС

31 серпня 2020 року до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмету, зовні схожого на артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни  у с. Біловоди Сумського району. Телефонував громадянин, який знайшов вибухонебезпечний предмет в полі. Застарілий боєприпас знаходився на відстані 5000 м від житлових будинків.

Про вибухонебезпечні знахідки було повідомлено чергового Сумського районного відділення поліції, а також надана заявка на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій  (м. Ромни).

01 вересня 2020 року піротехнічною групою Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій вибухонебезпечний предмет був знешкоджений. 

Рятувальники наголошують: населення виявляє застарілі боєприпаси у найбільш різноманітних місцях – від лісу до присадибної ділянки. Тому у подібних ситуаціях слід діяти за певними правилами. Перш за все, знахідки не можна торкатися. По-друге, треба сповістити оточуючих про можливу небезпеку.

І головне - негайно повідомити до Служби порятунку за номером «101».