РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДП “СУМСЬКОГО АГРОЛІСГОСПУ” ТА СУМСЬКОГО РВП ГУНП В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД В С. ВЕЛИКА ЧЕРНЕЧЧИНА ТА С. ПУШКАРІВКА

У зв`язку з спекотною погодою, ще більше громадян вирушить на відпочинок до водойм та лісів. Для того, щоб з ними не трапилось біди, рятувальники посилюють інформаційно-роз`яснювальну роботу cеред населення на території Сумського району.
Зокрема, 08 серпня 2020 року у Сумському районі співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представниками ДП “Сумського агролісгоспу” та Сумського РВП ГУ НП в Сумській області відвідали лісовий масив, де полюбляють проводити дозвілля мешканці Сумського району та м. Суми. Рейдова група нагадала відпочивальникам, що під час пожежонебезпечного періоду забороняється розведення багать у лісовій місцевості, а при найвищому 5-му класі пожежної небезпеки обмежується доступ населення до хвойних лісів. У разі виявлення загорання лісової підстилки чи сухої трави слід спробувати самотужки загасити її водою, піском чи грунтом. А якщо пожежа набула загрозливих масштабів, треба викликати Службу порятунку на номер “101”. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам`ятки.
Цього ж дня в с. Велика Чернеччина та с. Пушкарівка фахівці Служби порятунку разом із представниками ДП “Сумського агролісгоспу” та Сумського РВП ГУНП в Сумській області завітали до місця відпочинку біля р. Псел. Там були проведені бесіди з відпочивальниками щодо правил безпеки на водних об`єктах. Інспекторський склад наголосив, що у жодному разі не можна заходити до водойми у нетверезому стані. Небезпечно запливати далеко від берега та пірнати на велику глибину, адже судоми можуть звести ноги, що найімовірніше призведе до загибелі. Важливо стежити одне за одним, а особливо — за дітьми. Для кращого засвоєння отриманої інформації присутні одержали тематичні пам`ятки.
Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров`я не лише собі, а й іншим людям. Тому рятувальники й надалі проводитимуть відповідні заходи.