НА ТЕРИТОРІЇ ДОМОВОЛОДІННЯ С. НИЖНЯ СИРОВАТКА ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛИЙ БОЄПРИПАС

16 травня 2020 року до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмету, зовні схожого на мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни  у с. Нижня Сироватка Сумського району. Телефонував громадянин, який знайшов вибухонебезпечний предмет на території домоволодіння. Застарілий боєприпас знаходився на відстані 5 м від житлового будинку.

Про вибухонебезпечну знахідку було повідомлено чергового Сумського районного відділення поліції, а також надана заявка на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій  (м. Ромни).

18 травня 2020 року піротехнічною групою Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій вибухонебезпечний предмет був знешкоджений. 

Рятувальники наголошують: населення виявляє застарілі боєприпаси у найбільш різноманітних місцях – від лісу до присадибної ділянки. Тому у подібних ситуаціях слід діяти за певними правилами. Перш за все, знахідки не можна торкатися. По-друге, треба сповістити оточуючих про можливу небезпеку.

І головне - негайно повідомити до Служби порятунку за номером «101».

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області