ЛІКВІДОВУЮЧИ ЗАГОРЯННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ РЯТУВАЛЬНИКИ ВИЯВИЛИ ТІЛА ДВОХ ЛЮДЕЙ

16 березня о 03:35, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Тімірязєва в с. Велика Чернеччина, Сумського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з під покрівлі будинку. На місце події було направлено чергові караули 1 – ї та 3 – ї Державних пожежно – рятувальних частин.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі 8 кв. м, стіни на площі до 12 кв. м, речі домашнього вжитку, диван та вікна. Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в захисних апаратах. Під час проведення розвідки в двох різних кімнатах будинку на підлозі вогнеборці виявили тіла господарки 1935 р.н. та її знайомого 1969 р.н.

О 04:22 загоряння локалізували, а о 05:07 – витративши на гасіння близько 5 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 10 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загалом даний випадок загибелі внаслідок пожежі по Сумському району є 2-м, а по території області — 12-й.

Дана подія  ще раз свідчить про те, що нехтування громадянами правил пожежної безпеки може призвести до трагічних і тяжких наслідків, а нехтування органами місцевого самоврядування питань створення місцевих пожежних команд і приведення в належний стан джерел протипожежного водопостачання, допоможе таким подіям мати місце на їх території.

Для попередження загибелі та травмування людей на пожежах Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре звертається до голів об`єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад Сумського району щодо посилення роз`яснювальної роботи та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті, при користуванні опалювальними приладами, при експлуатації електронагрівальних приладів, при виявленні вибухонебезпечних предметів.