Районна газета

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ РЕЙДІВ ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з сільським головою Великочернеччинської сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Велика Чернеччина з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної робот з населенням, фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід 9 дворів в с. Велика Чернеччина. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

Рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично-роз'яснювальну роботу з учнями Великочернеччинської СЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Велика Чернеччина щодо дотримання правил пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил БЖД.  Учні  дізналися номери екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами. Також учням було продемонстровано навчальний фільм про правила безпеки при вибухонебезпечних предметів.

ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Співробітниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території Сумського району, під час яких доводяться правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.

ПРОГНОЗУЄТЬСЯ СУТТЄВЕ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Українського гідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня 2018 року прогнозується суттєве ускладнення погодних умов. На території Сумської області очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, посилення вітру до 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.

НЕБЕЗПЕКА ОБМОРОЖЕННЯ

В зв`язку з істотним зниженням температурного режиму, що спостерігається останнім часом, все частіше фіксуються випадки обмороження та переохолодження людей.

Сумський районний сектор управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре наголошує на необхідність дотримання правил безпеки під час перебування на відкритому повітрі, а саме:

Еще статьи...

  1. РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ
  2. ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЙОГО У ПОБУТІ
  3. ПРОВЕДЕНО ВИСТУПИ У ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ
  4. 19 СІЧНЯ ВСІ ПРАВОСЛАВНІ ХРИСТИЯНИ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ОДНЕ З ГОЛОВНИХ СВЯТ – ВОДОХРЕЩА
  5. РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНФОРМАЦІЙНО - РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В КУЛЬТОВИХ СПОРУДАХ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО
  6. ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА
  7. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НАЙВАЖЛИВІШІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА В УКРАЇНІ
  8. СУМСЬКИЙ РАЙОН: ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У ЛІТНІЙ КУХНІ ЗАГИНУВ ЧОЛОВІК
  9. РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. ВЕЛИКІ ВІЛЬМИ ТА С. САД
  10. СУМСЬКИЙ РАЙОН: ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У ЛІТНІЙ КУХНІ ЗАГИНУВ ЧОЛОВІК