Районна газета

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАВІТАЛИ ДО УЧНІВ В С. БІЛОВОДИ

14 березня 2018 року  рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично - роз`яснювальну роботу з основ пожежної безпеки для учнів Біловодського навчально-виховного комплексу в с. Біловоди.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ В С. БІЛОВОДИ

14 березня 2018 року співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели виступи в трудових колективах Біловодської сільської ради, Біловодського навчально-виховного комплексу, амбулаторії загальної практики сімейної медицини та провели роз`яснювальну роботу з дітьми та населенням в с. Біловоди.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ В С. МОГРИЦЯ

13 березня 2018 року співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели виступи в трудових колективах Могрицької сільської ради, Могрицького навчально-виховного комплексу, провели роз`яснювальну роботу з дітьми та населенням в с. Могриця.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В С. МОГРИЦЯ (2)

13 березня 2018 року працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Могрицької сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Могриця, з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАВІТАЛИ ДО УЧНІВ В С. МОГРИЦЯ

13 березня 2018 року  рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично - роз`яснювальну роботу з основ пожежної безпеки для учнів Могрицького навчально-виховного комплексів в с. Могриця.