Районна газета

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ

13 жовтня 2018 року о 14 год. 28 хв. до служби «101» надійшло повідомлення про загорання залишків сухої рослинності поблизу смт. Степанівка.  За сигналом «Тривога!» на місце події для гасіння пожежі прибуло відділення рятувальників 29-го державної пожежно-рятувального поста смт. Степанівка 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. 

ОБЕРЕЖНО - ГРИБИ!

В період збирання та заготівлі з грибів збільшується кількість випадків отруєнь грибами. Серед основних причин – вживання неїстівних грибів або неправильно приготовлених умовно їстівних; старих або зіпсованих їстівних; вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації.

ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РОБІТ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ В С. ЯБЛУНІВКА

 27 вересня 2018 року о 15:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілих металевих предметів, зовні схожих на 82 мм мінометні міни часів другої світової війни по вул. Садова у с. Яблунівка, Сумського району. Телефонував громадянин, який знайшов вибухонебезпечний предмет під час проведення земельних робіт на території домоволодіння. Застарілі боєприпаси знаходились на відстані 3 м від житлових будинків.

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЙОГО У ПОБУТІ

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приладів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути.

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ

Незалежно від пори року вибухонебезпечні предмети часів минулих війн становлять загрозу для здоров’я та життя громадян. Снаряди, міни, гранати – все це можливо знайти будь якої пори року.

Еще статьи...

  1. РЯТУВАЛЬНИКИ ТА ПРАЦІВНИКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНУ НАРАДУ-ІНСТРУКТАЖ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ПОЖЕЖ В ОСЕЛЯХ САМОТНІ
  2. НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ
  3. СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ
  4. ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ГРИБІВ В ЛІСІ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ В С. НИЖНЯ СИРОВАТКА
  5. РЯТУВАЛЬНИКИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ В САДІВСЬКОМУ ДНЗ «ТОПОЛЬКА
  6. РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ДІЛЬНИЧНИМ ІНСПЕКТОРОМ ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. САД
  7. УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ
  8. РЯТУВАЛЬНИКИ У РАМКАХ ТИЖНІВ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПРОВЕЛИ В ОПОРНОМУ ЗАКЛАДІ САДІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ
  9. ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ
  10. СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ