РОБОТА ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

З метою забезпечення повноти, цілісності та достовірності відомостей Державного реєстру виборців, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Сумської районної державної адміністрації постійно проводиться робота з суб’єктами подання, які відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» надають відомості для періодичного поновлення персональних даних Реєстру.

За період з 14.05.2018 до 21.05.2018, з метою уточнення даних Реєстру, відділом сформовано та надіслано суб’єктам подання відомостей Сумського району 2 запити. За результатами їх опрацювання, внесено 2 зміни до персональних даних виборців.

За вказаний період відділом проведено 17 наказів керівника відділу, що стосуються 78 записів про виборців.

Проведення цієї важливої роботи дає змогу підвищити точність персональних даних виборців, що є найголовнішим завданням всіх служб, які задіяні у наповненні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані, уникати кратних включень, мінімізувати звернення громадян до відділів ведення Державного реєстру виборців.

Станом на 22.05.2018 до Реєстру Сумського району включено 47899 виборців.