Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!

Нормативно-правові документи:

#МінЮстДляСела: ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ЗАКОНОПРОЕКТУ 9140

Ініціатива Міністерства юстиції України, що сколихнула юридичну спільноту – законопроект № 9140 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області продовжує разом із системою безоплатної правової допомоги  виїзди до громадян у села і селища.

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!» ВЧИТЬ ЗАПОБІГАТИ ЖОРСТОКОСТІ

Навчальні заклади Сумщини продовжують запрошувати фахівців юстиції для проведення з учнями уроків з найактуальніших і найнеобхідніших тем. Так, на пропозицію Сумського закладу загальної середньої освіти № 26, фахівцями юстиції з учнями були проведені відповідні уроки.

УРОКИ #ЗУПИНИМОДОМАШНЄНАСИЛЬСТВО ДЛЯ УЧНІВ СУМСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ

Фахівці обласної юстиції для учнів навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» провели урок #ЗупинимоДомашнєНасильство. Дітям розповіли, що є домашнім насильством та хто є постраждалими, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набув чинності 7 січня 2018 року. Також учнів проінформували, куди має право звернутися постраждала особа для того, щоб державні органи змогли зреагувати, припинити насильство та усунути загрозу таких повторних дій, а також про заходи, які можуть бути застосовані до кривдника.