ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами) 18 червня 2019 року о 10:00 в конференцзалі Сумської районної ради відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при Сумській районній державній адміністрації (далі – Громадської ради).

Список представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) – кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах

Список представників ІГС, яким відмовлено в участі в установчих зборах

До участі в заході запрошуються всі представники ІГС – кандидати до складу Громадської ради.

Нагадуємо, що кандидатам до складу Громадської ради необхідно особисто брати участь в установчих зборах. Ті представники ІГС, які не будуть присутні на установчих зборах, не братимуть участь у рейтинговому голосуванні та будуть виключені із списку осіб, за яких буде проводитись голосування.

Реєстрація учасників заходу – з 9:30 до 10:00. Для реєстрації учасникам установчих зборів мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Порядок проведення установчих зборів:

1. Відкриття установчих зборів уповноваженим представником ініціативної групи.

2. Обрання лічильної комісії.

3. Обрання голови зборів.

4. Обрання секретаря зборів.

5. Заслуховування інформації голови попереднього складу громадської ради про її діяльність .

6. Визначення кількості членів громадської ради (але не більше 35).

7. Визначення способу проведення рейтингового голосування (відкрите, таємне).

 8. Виступи учасників установчих зборів з питань презентації своєї діяльності (за бажанням, до 1 хвилини).

9. Рейтингове голосування.

10. Підрахунок лічильною комісією голосів та складання рейтингу учасників установчих зборів.

11. Оголошення результатів обрання громадської ради.

12. Визначення дати та часу проведення першого засідання громадської ради.

Учасникам установчих зборів буде надана можливість (за бажанням) представити свою діяльність під час проведення заходу (пункт 8 порядку проведення установчих зборів) з розрахунку не більше 1 хвилини для кожного учасника установчих зборів.

Ви можете ознайомитись з інформацією про результати діяльності у 2018 – 2019 роках інститутів громадянського суспільства, які делегували своїх представників для участі в установчих зборах, та з біографічними довідками делегованих ними представників.

Скачати архів (результати діяльності у 2018 – 2019 роках інститутів громадянського суспільства, які делегували своїх представників для участі в установчих зборах,  біографічні довідки делегованих ними представників)