ПЕРЕЛІК СІЛ, СЕЛИЩ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

 

ПЕРЕЛІК СІЛ, СЕЛИЩ, СМТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

 

№ п/п

Назва сільської, селищної ради

Перелік населених пунктів, що входять до складу сільської, селищної ради

 

 

Селищні ради

Населені пункти

 

1

Низівська селищна

 

 

1.1.

 

смт Низи

 

1.2.

 

с. Лугове

 

2.

Степанівська селищна

 

 

2.1.

 

смт Степанівка

 

2.2.

 

с. Білоусівка

 

2.3.

 

с. Глиняне

 

2.4.

 

с. Головашівка

 

2.5.

 

с. Миловидівка

 

2.6.

 

с. Новомихайлівка

 

2.7.

 

с. Олександрівка

 

2.8.

 

с. Підліснівка

 

2.9.

 

с. Степне

 

2.10.

 

с. Червоний Кут

 

3

Хотінська селищна

 

 

3.1.

 

смт Хотінь

 

3.2

 

с. Андріївка

 

3.3

 

с. Володимирівка

 

3.4

 

с. Кіндратівка

 

3.5

 

с. Костянтинівка

 

3.6

 

с. Новомиколаївка

 

3.7

 

с. Олексіївка

 

3.8

 

с. Перше Травня

 

3.9

 

с. Писарівка

 

3.10

 

с. Степне

 

Сільські ради

Населені пункти

 

 

1

Басівська сільська

 

 

1.1

 

с. Басівка

 

1.2.

 

с. Локня

 

1.3.

 

с. Новеньке

 

2

Бездрицька сільська

 

 

2.1.

 

с. Бездрик

 

2.2

 

с. Зацарне

 

2.3

 

с. Токарі

 

2.4

 

с. Червона Діброва

 

3

Битицька сільська

 

 

3.1

 

с. Битиця

 

3.2.

 

с. Вакалівщина

 

3.3.

 

с. Зелений Гай

 

3.4.

 

с. Микільське

 

3.5.

 

с. Пушкарівка

 

4

Біловодська сільська

 

 

4.1.

 

с. Біловоди

 

4.2.

 

с. Веселівка

 

4.3.

 

с. Водолаги

 

4.4.

 

с. Журавка

 

5

Великовільмівська сільська

 

 

5.1.

 

с. Великі Вільми

 

5.2.

 

с. Великий Яр

 

5.3.

 

с. Павлючки

 

5.4.

 

с. Симонівка

 

6

Великочернеччинська сільська

 

 

6.1.

 

с. Велика Чернеччина

 

6.2.

 

с. Вільшанка

 

6.3.

 

с. Липняк

 

6.4.

 

с. Хомине

 

7

Верхньосироватська сільська

 

 

7.1.

 

с. Верхня Сироватка

 

7.2.

 

с. Залізняк

 

7.3.

 

с. Новоселиця

 

7.4.

 

с. Стінки

 

7.5.

 

с-ще Захарівське

 

8

Кияницька сільська

 

 

8.1

 

с-ще Кияниця

 

8.2

 

с. Корчаківка

 

8.3

 

с. Нова Січ

 

8.4

 

с. Храпівщина

 

8.5

 

с. Яблунівка

 

8.6

 

с-ще Варачине

 

8.7

 

с-ще Іволжанське

 

8.8

 

с-ще Мала Корчаківка

 

8.9

 

с-ще Мар’їне

 

9

Косівщинська сільська

 

 

9.1

 

с. Косівщина

 

9.2

 

с. Закумське

 

9.3

 

с. Кононенкове

 

9.4

 

с. Малі Вільми

 

9.5

 

с. Надточієве

 

9.6

 

с. Солідарне

 

9.7

 

с. Чернецьке

 

10

Миколаївська сільська

 

 

10.1

 

с. Миколаївка

 

10.2

 

с. Бурчак

 

10.3

 

с. Васюківщина

 

10.4

 

с. Вербове

 

10.5

 

с. Гриценкове

 

10.6

 

с. Капітанівка

 

10.7

 

с. Кекине

 

10.8

 

с. Кровне

 

10.9

 

с. Линтварівка

 

10.10

 

с. Лікарське

 

10.11

 

с. Мар’ївка

 

10.12

 

с. Над’ярне

 

10.13

 

с. Перехрестівка

 

10.14

 

с. Постольне

 

10.15

 

с. Руднівка

 

10.16

 

с. Северинівка

 

10.17

 

с. Склярівка

 

10.18

 

с. Соколине

 

10.19

 

с. Софіївка

 

10.20

 

с. Спаське

 

10.21

 

с. Степаненкове

 

10.22

 

с-ще Рогізне

 

11

Могрицька сільська

 

 

11.1

 

с. Могриця

 

12

Нижньосироватська сільська

 

 

12.1

 

с. Нижня Сироватка

 

12.2

 

с. Барвінкове

 

12.3

 

с. Вишневе

 

12.4

 

с. Гірне

 

12.5

 

с. Старе Село

 

13

Новосуханівська сільська

 

 

13.1

 

с. Новосуханівка

 

14

Садівська сільська

 

 

14.1

 

с. Сад

 

14.2

 

с. Єлисеєнкове

 

14.3

 

с. Любачеве

 

14.4

 

с. Москалівщина

 

14.5

 

с. Никонці

 

14.6.

 

с. Шапошникове

 

14.7

 

с. Ясени

 

15

Стецьківська сільська

 

 

15.1

 

с. Стецьківка

 

15.2

 

с. Кардашівка

 

15.3

 

с. Радьківка

 

15.4

 

с. Рибці

 

15.5

 

с. Шевченкове

 

16

Сульська сільська

 

 

16.1

 

с. Сула

 

16.2

 

с. Доценківка

 

16.3

 

с. Зелена Роща

 

16.4

 

с. Печище

 

17

Терешківська сільська

 

 

17.1

 

с. Терешківка

 

17.2

 

с. Буцикове

 

18

Шпилівська сільська

 

 

18.1

 

с. Шпилівка

 

18.2

 

с. Бровкове

 

18.3

 

с. Визирівка

 

18.4

 

с. Облоги

 

18.5

 

с. Ополонське

 

18.6

 

с. Харківщина

 

19

Юнаківська сільська

 

 

19.1

 

с. Юнаківка

 

19.2

 

с. Садки

 

20

Яструбинська сільська

 

 

20.1

 

с. Яструбине

 

20.2

 

с. Бондарівшина

 

20.3

 

с. Графське

 

20.4

 

с. Діброва

 

 

Усього населених пунктів:

з них, смт:

           сіл:

                 селищ:

126

3

116

7