КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ

Майже кожна людина зіштовхується із ситуацією з високою долею невизначеності, в якій немає правильного чи хибного рішення, проте необхідно визначатися та діяти. Краще, звісно, знати і вміти цілеспрямовано застосовувати цю здатність, закладену в нас природою.

У майбутньому кількість та інтенсивність  ситуацій, що вимагатимуть від нас нестандартного підходу, лише зростатимуть. Недарма експерти Світового економічного форуму в Давосі включили креативне мислення у топ-5 компетенцій найближчого десятиліття.

Креативне мислення також називають out-of-the-box thinking, тобто мислення поза шаблонами. Вміння долати стереотипи та виходити за межі – лише один з аспектів креативності, але інші не менш важливі- оперувати складністю, формувати нові патерни, навички експерементувати та змішувати. Багато людей плутають креативність із самовираженням і мистецькою творчістю, проте це різні речі. Основне завдання цього курсу - допомогти вам розвивати та підтримувати власну креативність (через розуміння принципів та регулярні тренувальні вправи).

Даний курс актуальний для тих, хто бажає вчитися протягом життя і успішно застосовувати свої знання в різних сферах , включаючи науку, освіту, бізнес, громадську діяльність, військову справу і управління. Для тих, хто не боїться помилятися і бажає бути автором свого життя, а не глядачем.

Для підписки на курс – перейти за посиланням https://vumonline.ua/course/creative-thinking/?fbclid=IwAR0ztInytmJjYD3XfCw0LbTDW824ImIvFDIdtsXdCh73TTKrs3D6HoU5X_k