У М. СУМИ ВІДБУВСЯ ФОРУМ «РОЛЬ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ»

20 червня в Центрі інформаційної підтримки бізнесу м. Суми відбувся форум «Роль малого та середнього бізнесу у розвитку фестивального туризму на Сумщині», в якому взяв участь начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон.

Основні цілі форуму: cформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю; поширити досвід організації комерційно успішних фестивалів; просування та піар фестивалів Сумщини 2019 року; виявити можливості розвитку фестивалів Сумщини з метою перетворення їх у прибуткові та цікаві для туристів проекти.

Під час роботи відбулися зустрічи та обговорення питань щодо співпраці в галузі туризм з колегами.

За словами начальника відділу промоції і туризму облдержадміністрації Юрія Гладенка, фестивальний туризм – це інноваційна форма організації дозвілля туристів, проте завдяки масовості та зростанню популярності останніми роками він стає невід’ємною складовою життя суспільства.

Захід сприятиме формуванню позитивного іміджу області на всеукраїнському та міжнародному рівні, залучення більшої кількості фестивальних подій у Сумській області та збільшення туристичного потоку.