У СЕЛИЩІ ХОТІНЬ СУМСЬКОГО РАЙОНУ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНИЙ ПАРК – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Хотінська територіальна громада долучилась до загальнонаціональної програми «Здорова Україна», яка започаткована Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту і представниками масового спорту

У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «Спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

21 вересня, у селищі Хотінь Сумського району урочисто відкрили локацію «Активний парк – локації здорової України».Програма «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців.

У відкритті активного парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег Клименчуков, голова Сумської райдержадміністрації Руслан Сіренко, Хотінський селищний голова Микола Торяник.

«Здоров’я починається з турботи про себе та активного способу життя. Саме тому ми хочемо якомога більшій кількості людей дати можливість займатися спортом», – у ході відкриття активного парку зауважив Руслан Сіренко.

Після виступів почесних гостей прихильники здорового способу життя продемонстрували гімнастичні та силові вправи на різних снарядах.