КРАСНОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

У Краснопіллі на стадіоні «Колос» урочисто відкрито спортивний майданчик, адаптований під «Активний парк». Спортивну локацію за кошти селищного бюджету оснащено табличками з QR-кодом для тренувань, спортивними елементами та лавами для виконання фізичних вправ та відпочинку

Активний парк – це не просто парк для фізичної культури та спорту, це сучасна локація, прийшовши на яку та відсканувавши QR код за допомогою телефону, можна вибрати програму тренувань залежно від рівня підготовки, і виконувати обраний варіант з віртуальним тренером. Це сучасна можливість бути у відмінній фізичній формі. Рухливість, фізична активність, активне дозвілля – це основне завдання такого парку.

«Такий парк – це сучасний осередок для рухової активності і корисного та якісного дозвілля на свіжому повітрі. Цим самим ми підтверджуємо, що Краснопільщина – спортивна громада, де одним із головних завдань є робота по створенню нових можливостей для розвитку молоді, насиченого фізкультурного та спортивного життя, – зазначив Юрій Яремчук.

#ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАктивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку