ЩЕ ОДНУ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНИЙ ПАРК – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» ВІДКРИЛИ СЬОГОДНІ У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Відтепер  активний парк є і у с. Косівщина Степанівської територіальної громади

У відкритті активного парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, голова Сумської райдержадміністрації Руслан СІРЕНКО, Степанівський селищний голова Володимир ЛУКАШ.

Загальнонаціональна програма «Здорова Україна» започаткована Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту, а також представниками масового спорту.

Програма «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців.

У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців. Відтепер такий «активний парк» є і у с. Косівщина Степанівської територіальної громади.

У відкритті активного парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег Клименчуков, голова Сумської райдержадміністрації Руслан Сіренко, Степанівський селищний голова Володимир Лукаш.

У ході відкриття активного парку Руслан Сіренко зауважив: «Це зовсім новий та сучасний підхід до розвитку спорту у країні, і я впевнений, що разом з вами, з громадами зовсім скоро такі майданчики відкриються у кожному населеному пункті нашого району. Адже спорт – це здоров’я, а ми прагнемо бачити наших мешканців здоровими та щасливими!».

Після виступів почесних гостей прихильники здорового способу життя з с. Косівщина наочно продемонстрували гімнастичні та силові вправи на різних снарядах.