В БІЛОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

У відкритті активного парку у Білопільській міській територіальній громаді та у першій спортивній руханці в цьому парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, заступник голови Сумської райдержадміністрації Оксана СКЛЯР, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО та помічник народного депутата України Ігоря ВАСИЛЬЄВА Віталій САХНЮК

«У Сумському районі триває реалізація соціального проєкту «Активні парки» в рамках президентської програми «Здорова Україна». Сподіваюся, що активний парк прийдеться до душі жителям Білопільської громади і заняття фізичною культурою та спортом будуть відбуватися на цьому майданчику частіше!», - зазначила Оксана СКЛЯР.

Завдяки встановленим поруч з майданчиком інформаційним дошкам кожен бажаючий зможе через свій смартфон обрати рівень складності та інтенсивності комплексу вправ на спеціальній онлайн платформі і займатися з віртуальним тренером. Заняття на спортивному обладнанні спрямовані на розвиток витривалості, сили, спритності, координації, гнучкості та швидкості.