НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ АКТИВНИЙ ПАРК, ЗБУДОВАНИЙ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Відкрили активний парк у Миколаївській селищній громаді Сумського району та взяли участь у першій спортивній руханці в цьому парку заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ та голова громади Сергій ПАСЬКО

«Сьогодні в нас урочиста подія – ми відкриваємо перший у Сумській області активний парк, – зазначив Олег Клименчуков. – І мені приємно, що саме невеличка Миколаївська селищна громада є першою, де збудований такий об’єкт. Взагалі близько 40 активних парків мають найближчим часом з’явитися на Сумщині. Проєкт «Активні парки – локації здорової України» – це складова великої загальнонаціональної програми «Здорова Україна».

За його словами, мета цієї програми – зробити спорт, фізичну культуру, рухову активність ближчими до людей, доступними для всіх категорій населення. Тому подібні парки мають бути в кожній громаді.

Сергій Пасько побажав цьому парку більше активності, щоб тут було постійно багато людей, у тому числі й старшого віку.

«Хочеться, щоб жителі громади збиралися тут, займалися фізичними вправами і з бадьорим настроєм йшли на роботу. А ми з депутатським корпусом працюватимемо над тим, щоб цю локацію розширювати, кількість тренажерів збільшувати», – наголосив голова громади.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації разом із жителями громади долучився до спільної спортивної руханки в новому активному парку.

#ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАвтивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку