АКТИВНІ ПАРКИ НА СУМЩИНІ: У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ОБЛАШТОВУЄТЬСЯ НОВА СПОРТИВНА ЛОКАЦІЯ

Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, набирає на Сумщині обертів. Зокрема на стадіоні «Колос» у Краснопільській територіальній громаді облаштовується нова спортивна локація

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, у Сумській області визначено 63 локації в 51 територіальній громаді. Це базові майданчики для реалізації проекту Президента України, завдяки якому спорт стає ближчим до людей, створюються умови для організації оздоровчої рухової активності жителів громад.

«Наша громада долучається до Всеукраїнського соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», – зазначив на своїй сторінці у мережі Facebook голова громади Юрій ЯРЕМЧУК і розмістив фотозвіт про хід робіт з облаштування такого парку.

За його словами, на цей парк було витрачено 61 тисячу гривень з бюджету громади.

Довідково. Основною метою проєкту «Активні парки – локації здорової України» є організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.